Automobilio akumuliatorius – tai jo širdis

Geras mašinos akumuliatorius yra būtinas. Jis garantuoja, kad transporto priemonė veiks sistemingai, ilgai bei našiai, tad labai svarbu rinktis tokį, kuris ir geriausiai atitinka Jūsų transporto priemonės poreikius.

Rinktis, žinoma, ne taip paprasta, kadangi šiuo metu pasiūla rinkoje yra labai plati. Ypač daug dėmesio sulaukia akumai.lt specialistai, kurie teikia nemokamus patarimus, kurie padės rasti labiausiai tinkamus akumus Jūsų automobiliui.

Svarbiausia yra naudoti patikimus akumuliatorius, kurie atitinka Jūsų automobilio poreikius. Štai ypač vertinami yra TEGO 100 Ah Plus akumuliatoriai.

Techninės gaminio charakteristikos:

 1.     Talpa: 100 Ah
 2.     Įtampa: 12 V
 3.     Paleidimo srovė: 800 A
 4.     Ilgis: 353 mm. Plotis: 175 mm. Aukštis: 190 mm. Svoris: 21.1 kg
 5.     Paskirtis: Automobiliams
 6.     Garantija: 12 mėn.

Kitas akumuliatorius, kuris sulaukia ne ką mažiau dėmesio yra TEGO 75 Ah Plus akumuliatorius. Jo pateikiamos techninės charakteristikos yra:

 1. Gamintojas: Tego
 2. Talpa: 75 Ah
 3. Įtampa: 12 V
 4. Paleidimo srovė: 720 A
 5. Ilgis: 278 mm. Plotis: 175 mm. Aukštis: 190 mm. Svoris: 17.5 kg
 6. Paskirtis: Automobiliams
 7. Garantija: 12 mėn.

Ką dar reikia įvertinti ieškant labiausiai tinkamo auto akumuliatoriaus?

 • Visada siūlome rinktis tuos gamintojus, kurie rinkoje žinomi jau seniai ir kurių vardas yra siejamas su kokybe.
 • Kitas svarbus aspektas renkantis akumuliatorius yra talpa.
 • Retas žino, kad ieškant akumuliatoriaus automobiliui reikia daugiau dėmesio skirti ir paskirčiai. Išties, juk ne visi akumuliatoriai yra skirto lengvosioms transporto priemonėms. Kai kurie tinka tokiu atveju, kai reikia „širdies“ valčiai, o gal motociklui?
 • Jeigu pirksite akumuliatorius iš tokių prekybos vietų, kurios siūlo garantijas – galite būti ramus, kad įsigysite tikrai patikimą kokybę.
 • Galiausiai, nors sakėme, kad kaina nėra pats svarbiausias aspektas renkantis, tačiau natūralu, kad kai kuriems – svarbus.

Geras akumuliatoriaus yra būtinas. Tai yra garantija, kad Jūsų mašina visada važiuos sistemingai, našiai ir funkcionaliai. To siekia daugelis ir džiugu, kad šiuo metu kiekvienas gali džiaugtis galimybėmis, kurios tampa pasiekiamos ranka.

Leave a Reply